pamaas - slideshow kariera02

  1. Pama, a.s.
  2. Kariéra

Kariéra

 Jsme rodinná firma a naše práce nás baví. Máme celkem 3 pobočky s více než 50 Pamáky. Ať už budete pracovat v administrativě,  v obchodě, nebo v naší zamečnické dílně, najdete u nás spoustu přátelských lidí. A co nás všechny spojuje? Nebojíme se práce a věříme, že si to v ní můžeme udělat hezké. Takže pokud hledáte práci v přátelském a podpůrném prostředí, pojďte dál!

Aktuálně hledáme:

V PAMĚ se nebudete cítit jen jako další zaměstnanec, ale jako důležitá součást týmu.


Věříme, že každý jednotlivec je důležitou součástí naší PAMy, proto se snažíme, aby se každý cítil plně podporován a oceněn. Šéf a nadřízení jsou tu pro tebe - nejen jako vedení firmy, ale i jako kamarádi a mentoři, kteří ti pomohou se rozvíjet v tvé práci. V PAMě dáváme lidem volnost a odpovědnost. Jsme přesvědčeni, že svoboda v práci je klíčem k úspěchu a motivaci. Díky rozmanitosti práce, přátelské atmosféře a skvělému kolektivu čas v PAMě rychle letí. Nikdy se u nás nenudíš, protože máme mnoho různorodých staveb a úkolů, které nás neustále drží na špičce.

Volnost, odpovědnost a skvělá atmosféra

 

Očima zaměstnanců

Za bývalé práce jsem neměla vůbec čas na rodinu, když mi syn řekl, že v PAMĚ to chodí jinak, vyzkoušela jsem to. A teď konečně chodím do práce ráda! PAMA je pro lidi, cítím se tu oceněna a má práce mi umožňuje být plně přítomná a mít čas na svou rodinu. Jsem za to moc vděčná!

Iveta Jakšičová

Iveta Jakiov 3-removebg-preview

Iveta Jakiov 3-removebg-previewOčima zaměstnanců

Za bývalé práce jsem neměla vůbec čas na rodinu, když mi syn řekl, že v PAMĚ to chodí jinak, vyzkoušela jsem to. A teď konečně chodím do práce ráda! PAMA je pro lidi, cítím se tu oceněna a má práce mi umožňuje být plně přítomná a mít čas na svou rodinu. Jsem za to moc vděčná!

Iveta Jakšičová

 

Ing.Petr Pejchal

PAMA - rodina plná podpory a ocenění!

Hledáme nejen kvalitní a šikovné lidi, ale také lidi, kteří se k nám typově hodí. V PAMě jsme jako velká rodina, zajímáme se o své kolegy a vždy podporujeme to nejlepší v nich. Jsem hrdý na to, že se PAMA stala firmou, ze které se naši zaměstnanci vrací spokojení domů. Pokud toužíš po práci, kde se budeš cítit jako součást týmu, kde tvé kvality a schopnosti budou oceněny a podpořeny, pak jsi u nás na správném místě!

Ing. Petr Pejchal - ředitel společnosti

 

 

U NÁS TO NENÍ JEN O PRÁCI
Společně slavíme, grilujeme a děláme teambuilding, vzděláváme se a staráme se o to, aby nám bylo v práci dobře.

  

 

Pošli CVčko nebo kontaktuj paní Evu Marákovou:

thumb Marakova
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 tel: +420735755526

  

CENTRÁLA:
PAMA, a.s.
Ostrov nad Oslavou 273
594 45

tel.: +420 703 146 176

info@pamaas.cz

po - pá: 7:00 - 15:30

 
 
 
050
 
m
POBOČKA:
PAMA, a.s.
K Šancím 50/6
163 00 Praha - Řepy

tel.: +420 703 146 178

praha@pamaas.cz

po - pá: 8:00 - 16:30

 
 
 
050
 
m
KLEMPÍŘSKÁ A ZÁMEČNICKÁ DÍLNA:
PAMA, a.s.
areál ZD
592 55 Dlouhé

tel.: +420 731 155 985

vyroba@pamaas.cz

po - pá: 6:00 - 14:30

 
 
 
050
 
m
Nahoru