1. Pama, a.s.
  2. Nabízíme

Služby

Sendvičové panely a prosvětlení

Od roku 1993 se věnujeme prosvětlení izolovaných a neizolovaných objektů. Od roku 1999 nabízíme PUR/PIR tepelnou izolaci a sendvičové panely. Kompletní montáže opláštění zateplených i nezateplených hal zajišťujeme od roku 2000. Umíme si poradit i s montáží materiálu do atypických provozů jako jsou chladící věže nebo technologické opláštění v chemickém nebo energetickém průmyslu.

Ročně montujeme více jak 300tis m2 sendvičových střešních a stěnových panelů, včetně prosvětlení. Ročně realizuje dodávku a montáž celé řady požárně bezpečnostních opatření a řešení z minerálních sendvičových panelů. Vlastní tým techniků a vlastní výroba klempířských a zámečnických prvků nám dává velkou nezávislost a pružnost v nabízených řešení. Pro odborné montáže disponujeme i vlastními vakuovými manipulátory a plošinami. Urgentní a malé dodávky do 100m2 jsme schopni vykrýt ze skladových zásob sendvičových panelů, které řežeme na zakázku.

Děkujeme, že nás poptáváte. Děkujeme za důvěru.

 

 

Tepelná PUR a PIR izolace

Nadkrokevní a podkrokevní izolace pro rodinné domy

Technické podpoře a dodávkám tepelné PIR izolace se věnujeme od roku 1999. Dovolujeme si tedy tvrdit, že o PIR tepelných izolacích a jejich využití víme hodně. Ročně řešíme stovky poptávek a návrhů skladeb. Díky centrálnímu skladu jsme schopni nabídnout i dodávky malého množství. Ale umíme nabídnout i výhodné podmínky pro realizace velkých rozsahů, jakou jsou např. ploché nebo skládané střešní pláště nebo provětrávané fasády.

Pokud i Vy se chcete dozvědět více o tomto typu izolantu, stačí navštívit náš specializovaný web www.nadkrokevne.cz.


V roce 2018 jsme na trh tepelných izolací uvedli prémiovou řadu PIR izolace s lambdou 020 a základní produktovou řadu fenolických pěn. Protože tyto produktové řady mají blízko k využití v provětrávaných fasádách a požárně odolných konstrukcích i zde jsme schopni zajistit odbornou montáž a technickou podporu při návrhu řešení.

Využití PIR izolace v konkrétních skladbách a názorné kalkulace, poptávky a informace o aktuálních cenách naleznete na www.podkrokevne.cz.

E-shop

Pamazastreseni.cz je eshop, kde můžete nakoupit produkty, které máme skladem. Jedná se především o sklolaminátové a polykarbonátové krytiny a prosvětlení pro zastřešení přístřešků a pergol. Dále pak PIR tepelnou izolaci pro rodinné a bytové domy a také skladové sendvičové panely. V řadě případů nabízíme formátování na míru a materiál je možné odebrat jak osobně ve skladu Praha Řepy, tak i ve skladu Ostrov nad Oslavou.

Vedle základního sortimentu krytin, izolací a sendvičových panelů můžete zakoupit i montážní příslušenství nebo objednat výrobu klempířských prvků či okapů. Nabízíme i celou řadu služeb, jako je formátování přesně na míru, tavení komůrkových desek případně jejich vysátí a zalepení nebo výrobu klempířských prvků na naší automatické ohýbačce do délky až 6 m. V případě potřeby zajišťujeme přepravu pomocí vlastního vozového parku nebo využíváme klasických externích přepravců jako jsou PPL, Toptrans apod.

 

Montáže a dodání materiálů

Od založení v roce 1993 máme stabilní dodavatele materiálů, mezi které patří společnosti jako Brianza Pastica, Akraplast, Marcegaglia, Isopan, Etanco, Ejot, Hasoft, Arcelor Mittal, Kingspan, Recticel, Xtrahterm nebo Unilin. Materiály a technická řešení, která dodáváme zároveň i montujeme. Máme tak neustálou kontrolu nad kvalitou výrobků, kterou navíc ověřujeme v CZ zkušebnách.

Ročně realizujeme stovky tisíc metrů čtverečných sendvičových panelů, sklolaminátových a polykarbonátových krytin a prosvětlení.

Důkazem je např. originální receptura polykarbonátových střech PAMAlite, nebo vlastní výrobní řada PIR tepelných izolací PAMAtherm či specielní povrchové úpravy a lakování u sendvičových panelů.

Všechny naše realizace a dodávky mají kladen maximální důraz na správné technické řešení pro daný účel a použití. Jsme si vědomi, že jiné požadavky musí být u materiálu dodaného do agresivního prostředí s trvalou vlhkostí a jiné např. do potravinářského provozu. Různé parametry musíme splňovat z pohledu požárních odolností a jiné z pohledu statického posouzení. To vše je naše každodenní práce a za svým doporučením si stojíme.

Děkujeme, že nás poptáváte. Děkujeme za důvěru.

Technická podpora a poradenství

Vše začíná poptávkou. Již zde se ptáme, jaké budou kladeny požadavky na danou konstrukci, materiál, řešení. K tomu přiřadíme požadavky plynoucí z pohledu příslušných norem. Nejčastěji jde o požadavky z pohledu požárních odolností (PBŘ), korozivních vnitřních a vnějších odolností, statického namáhání nebo tepelně izolačních norem.

Vedle aktuálně platných požadavků vycházejících z norem vždy navrhované řešení konfrontujeme s obecným doporučením a především s praxí. Stovky ročních realizací a návrhů jsou pro nás důležitou kontrolou kvality a správnosti navrženého řešení. Ne vždy norma a nařízení umí, vystihnou všechny požadavky, které máte v poptávce.

Technické oddělení PAMA spolupracuje s technickým oddělením našich dodavatelů. Velice často řešíme specifické konstrukční detaily. Samozřejmostí jsou kladečské nebo výrobní a montážní plány pro každou realizaci. Doporučené postupy výrobců slepě nepřejímáme, ale vždy je porovnáme i s realitou stavebních postupů.

Děkujeme, že nás poptáváte. Děkujeme za důvěru.

Klempířská a zámečnická výroba

S rozvojem montážních prací bylo nutností zavést vlastní výrobu klempířských prvků a drobných zámečnických konstrukcí. Automatická dělící, odvíjecí linka pro manipulaci, odvíjení a dělení 2t svitků a 6ti metrová ohýbačka nám umožňuje velice rychle reagovat na požadavky z realizace. Naši zákazníci oceňují kompletní dodávky včetně doplňkového sortimentu. Klempířské prvky vyrobené ze stejných šarží svitků, nebo zakázkově lakované oboustranné svitky pro oboustranně pohledové detaily.

Zámečnická dílna je vybavena pro dělení, ohýbání a sváření drobných zámečnický konstrukcí. Zaměřujeme se na montáž doplňkových a pomocných prvků. Výroba má k dispozici vlastní montážní tým, který kompletuje vyrobené prvky přímo na stavbě. Zároveň zde probíhá i výroba dalších prvků jako je např. lepené prosvětlení pro střešní sendvičové panely nebo kompletace dílů pro stěnové obložení Lamsto.

CENTRÁLA:
PAMA, a.s.
Ostrov nad Oslavou 273
594 45

tel.: +420 703 146 176

info@pamaas.cz

po - pá: 7:00 - 15:30

 
 
 
050
 
m
POBOČKA:
PAMA, a.s.
K Šancím 50/6
163 00 Praha - Řepy

tel.: +420 703 146 178

praha@pamaas.cz

po - pá: 8:00 - 16:30

 
 
 
050
 
m
KLEMPÍŘSKÁ A ZÁMEČNICKÁ DÍLNA:
PAMA, a.s.
areál ZD
592 55 Dlouhé

tel.: +420 731 155 985

vyroba@pamaas.cz

po - pá: 6:00 - 14:30

 
 
 
050
 
m
Nahoru