Sklolamináty

průsvitná a neprůsvitná krytina

Pevná, odolná a lehká sklolaminátová krytina vhodná do agresivního prostředí. Elyonda – krytina se zárukou 20 let je ideální pro zastřešení zemědělských i průmyslových objektů. Elyplast – prosvětlovací krytina pro prosvětlení trapézových plechů. Hladké i vlnité sklolaminátové desky v rolích pro opláštění objektů. Samonosné sklolaminátové oblouky.

Polykarbonáty

komůrkové i plné desky a profily

Prakticky nerozbitné polykarbonátové desky Macrolux od Švýcarské firmy EMP s 10ti letou zárukou. Komůrkové polykarbonátové desky 4mm – 32mm. Plné polykarbonátové desky. Prosvětlovací dutinkové a plné polykarbonátové desky pro prosvětlení sendvičových panelů a plechů. Polykabonátový stěnový prosvětlovací pás. Polykarbonátové světlíky.

PUR/PIR

izolace s polyuretanovým jádrem

Polyuretanové (PUR) a polyisocyanurátové (PIR) tepelné izolace Xtratherm jsou řešení budoucnosti. Izolační jádro Polyiso je nenasákavé, buněčná struktura uzavřená. PIR je využíván i při výrobě izolačních sendvičových panelů a lehkých tepelně izolačních podhledů.

Bausto

fasády, barvy, nátěry

Český výrobce kvalitní stavební chemie. Fasádní omítky akrylátové i silikonové, fasádní barvy. Penetrační nátěry pro všechny typy podkladů. Hydrofobizační nátěry zvyšující odolnost stavebních materiálů. Sanace a hydroizolace budov. Sanace plísní a řas v exteriéru i interiéru s několikaletou ochranou proti biotickému napadení.

sklolaminát

Průsvitná a neprůsvitná krytina.

Pevná, odolná a lehká sklolaminátová krytina vhodná do agresivního prostředí. Elyonda – krytina se zárukou 20 let.

více

Polykarbonát

Komůrkové i plné desky a profily.

Prakticky nerozbitné polykarbo- nátové desky Macrolux od Švýcar- ské firmy EMP s 10ti letou zárukou. Komůrkové polykarbonátové desky 4mm – 32mm.

více

prosvětlení

Izolace s polyuretanovým jádrem.

Polyuretanové (PUR) a polyisocy- anurátové (PIR) izolace Xtratherm jsou řešení budoucnosti. Izolační jádro Polyiso je nenasákavé.

více

reference

Fasády, barvy, nátěry.

Český výrobce kvalitní stavební chemie. Fasádní omítky akrylátové i silikonové, fasádní barvy. Penetrační nátěry pro všechny typy podkladů.

více

úvod

PAMA, a.s. je česká firma založená v roce 1993. Nosným programem je prodej sklolaminátových střešních krytin, prosvětlovacích krytin, polykarbonátů, polyuretanových tepelných izolací a sendvičových panelů. U všech nabízených produktů je firma výhradním, nebo přímým dovozcem pro ČR. Firma PAMA a.s. zajišťuje i montáž zkušenými řemeslníky, školení montážních firem, technickou podporu a certifikaci dle legislativy platné v ČR.

 

PAMA, a.s. je významným inovátorem v oblasti střešních a tepelně izolačních materiálů. Na český trh jako první uvedla úspěšné produkty: ELYPLAST (1997), ELYONDA (2004), AGROPANEL (2008), XTRATHERM UniPIR (2010), POWERLINE, EUROTHANE (2011), ONDALITE (2012).

 

K požadavkům zákazníka je přistupováno individuálně prostřednictvím obchodních zástupců, kteří na míru navrhnou nejlepší řešení a zajistí kompletní realizaci. O kvalitě dodávaných materiálů a služeb se můžete přesvědčit návštěvou řady referenčních staveb.

 

"Firma PAMA, a.s. pevně stojí na léty prověřené tradici a stabilním teamu spolehlivých pracovníků. Výsledkem bohatých zkušeností a osobního přístupu je spokojenost našich partnerů a zákazníků."

 


 

 

 

Ing. Petr Pejchal,
výkonný ředitel firmy PAMA, a.s.

 

PAMA

centrála:

PAMA, a.s.

Ostrov nad Oslavou 273
594 45

tel.: +420 566 503 233
fax: +420 566 503 249
info@pamaas.cz

pobočka:

PAMA, a.s.

K Šancím 50/6
163 00 Praha - Řepy

tel.: +420 235 311 486
fax: +420 235 311 486
praha@pamaas.cz

© 2013 | PAMA a.s | Autograph | redakční systém AdminPro